Zrób swój kosmetyk

Materiały edukacyjne, na podstawie których zrobisz domowy kosmetyk

Cześć. Ja mam na imię Gosia. Jeśli masz dość „sklepowych” kosmetyków o niewiadomym składzie i marzysz o tym, aby w końcu zacząć tworzyć własne, domowe i naturalne kosmetyki, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Na ramach swojego bloga, warsztatów online, czyli kursie „`Jak zrobić mydło?” oraz ebooków na każdym kroku udowadniam, że „mniej, znaczy więcej”. Z moją pomocą nauczysz się nie tylko jak wykonać mydło od podstaw, ale również jak zrobić pozostałe kosmetyki codziennego użytku w oparciu o kilka prostych składników. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do małych zmian, które w perspektywie czasu wprowadzą prawdziwą rewolucję w Twoim życiu.

Co znajdziesz na naszej stronie i czego się nauczysz?

Darmowe materiały

W zakładce „Blog„ odnajdziesz przydatne treści, które wkręcą Cię w świat domowych kosmetyków, zaś w zakładce „Darmowe materiały„ możesz pobrać darmowe przepisy, do czego Cię gorąco zachęcam.

Warsztaty online

Ponadto mamy w ofercie warsztaty online „Jak zrobić mydło w 5 krokach?„ oraz ``Domowe kosmetyki„. Wszystko w jednym miejscu na dedykowanej platformie. Bez konieczności wychodzenia z domu.

Ebooki

Całą naszą wiedzę i doświadczenie przełożyliśmy również na ebooki, na podstawie których wykonasz nie tylko swoje mydło, ale również inne kosmetyki jak szampony w kostce, świeczki do masażu, balsamy, peelingi, kremy, masła do ciała.

przepis na mydło węglowe
jak zrobić mydło w 5 krokach
mydlo-naturalne

Nasze materiały edukacyjne są skierowane właśnie do Ciebie jeśli:

Cenisz sobie naturalną pielęgnację

Szukasz prostoty i minimalizmu

Chcesz rozpocząć przygodę z własnymi kosmetykami

Bądź robisz już kosmetyki, ale chcesz uporządkować swoją wiedzę

Chcesz mieć wpływ na skład używanych przez siebie kosmetyków

Jesteś gotowa na nowe wyzwania

Masz do wyboru dwa warsztaty online

Zalety warsztatów online

Nauka w domu

Bardzo wygodna, ale przede wszystkim praktyczna forma nauki. Nie musisz się martwić, aby dojechać na 8 rano na drugi koniec miasta na stacjonarne warsztaty, marnując przy tym czas oraz pieniądze na paliwo lub bilet.

Własne tempo

Warsztaty możesz oglądać po jednej lekcji dziennie, możesz ukończyć je w jeden dzień. Wszystko zależy od tego ile masz aktualnie czasu na przerobienie materiałów. Możesz uczyć się o każdej porze dnia i nocy.

Stały dostęp

Zdarza się, że po ukończeniu warsztatu stacjonarnego pozostaje w głowie myśl, że „coś o tym było na warsztatach, ale nie pamiętam co dalej„. Przy warsztatach online powtórzysz informacje logując się na platformę.

Elastyczność

W każdym momencie warsztatu online możesz wrócić do momentu, który sprawił Ci największą trudność. Na warsztatach stacjonarnych z reguły musisz iść szybko dalej z materiałem, aby nadążyć za grupą.

Przepis na mydło solne
Przepis na mydło solne
Przepis na mydło solne
Przepis na mydło solne

Jak wygląda warsztat online od środka?

Filmy

Każdy etap warsztatów online wspomagany jest filmem instruktażowym.

Pdfy

Pdfy, wzbogacone zdjęciami, opisujące każdy krok zrobienia mydła.

Pytania i odpowiedzi

Wyjaśnienia do najczęściej pojawiających się pytań podczas mydlenia.

Podsumowanie każdego kroku

Abyś mogła sprawdzić swoją wiedzę, zanim zaczniesz kolejny krok.

Oprócz warsztatów online dostępne są ebooki „Jak zrobić mydło?”

Praktyczne porady • Konkretne wskazówki • Sprytne rozwiązania

Na podstawie ebooka „Kosmetyki naturalne” wykonasz kolejnych 50 prostych, domowych kosmetyków…

Kremy • Balsamy • Masła • Peelingi • Sole

Ponadto możesz stworzyć własny szampon w kostce dostoswany pod Twoje potrzeby…

Prosto • Szybko • Naturalnie

Martwisz się, że nie będziesz miała składników do mydeł?

W ofercie mamy również zestawy do robienia mydeł oraz pojedyncze składniki

Kilka słów o mnie

IMG_2775-z-filtrem-2

Mam na imię Gosia i jestem właścicielką marki Mydlane Rewolucje, w której nie tylko sprzedaję własne mydła, ale również edukuję innych, jak je zrobić od podstaw w domowym zaciszu. Moje receptury cechuje prostota i minimalizm. Jako autorka pierwszych w Polsce warsztatów online „Jak zrobić mydło?” oraz licznych ebooków udowadniam, że na podstawie kilku łatwo dostępnych składników można stworzyć prostą kostkę mydła o skutecznych właściwościach. Uwielbiam dzielić się swoją pasją i wiedzą. Jestem szczęśliwa i dumna z możliwości inspirowania innych do tworzenia prostych domowych kosmetyków.

Opinie uczestniczek warsztatów

jadwiga_korzeniewska_freelance_laboratorium_zmieniacza_3

„Moja przygoda z mydleniem zaczęła się od voucheru na warsztat mydlarski. Możliwość przejścia przez wszystkie etapy produkcji mydła, krok po kroku, pod czyimś okiem, była dla mnie bardzo cenna i sprawiła, że nabrałam śmiałości do tego, by mydło robić samodzielnie w domu. Później trafiłam na kurs „Jak zrobić mydło w 5 krokach?” i to był kolejny strzał w 10, bo zdjęłam sobie z głowy ciężar samodzielnego wymyślania i testowania (nie zawsze udanego…) receptur. Patrząc na swoją przygodę z mydleniem, uważam że nie jest ono trudne. Z pewnością jednak mydlenia warto się uczyć pod okiem kogoś doświadczonego, by nie popełnić różnych błędów.”

– Jadwiga Korzeniewska z „Laboratorium Zmieniacza”

anna dorota

„Serdecznie polecam. Lubie naturalne kosmetyki. Im prościej tym lepiej, a mydełka Mydlanych Rewolucji takie właśnie są. Mam ich spory zapas. Dzięki warsztatom online „Jak zrobić mydło w 5 krokach?” zrobiłam swoje pierwsze mydło. Jej wsparcie i wskazówki pomogły mi przełamać obawy, że się nie uda. Dlatego również polecam warsztaty, które są przygotowane z myślą o takich jak ja, początkujących. Osobiście uważam, że zrobienie mydła jest jak pieczenie ciasta. A najlepsza jest jego degustacja.”

– Dorota z „Oopsy Loops” –

„Wiedza w pigułce, świetnie przygotowane wersję pdf, super zdjęcia, które bardzo ułatwiają sprawę, do tego wszystko tak jasno i prosto podane – dla takiego laika mydlanego jak ja to niezwykle atuty. Widać, że materiał został przygotowany z zaangażowaniem, a wpisy przemyślane. Dziękuję Ci, za ta rzetelność, pomysłowość, genialną prostotę i spójność przekazu. Pliki pdf wydrukowane, czekają na zalaminowanie, by mogły służyć jak najdłużej. Wspaniała robota!! Ogromne gratulacje. Obiecuję brać udział w kolejnych Twoich projektach.”

– Magdalena z „McDusiak” –

Magda Wojtalczuk - na strone sprzedażową wer 2

Pozostałe przykładowe zdjęcia mydełek uczestniczek mydlanych warsztatów „Jak zrobić mydło w 5 krokach?”

Dlaczego ręcznie robione kosmetyki, a nie te „sklepowe”?

Mają proste składy, większość z nich bez trudu odnajdziesz w domu.

Nie zawierają sztucznych utwardzaczy, spieniaczy, barwników.

Chcesz rozpocząć przygodę z własnoręcznie robionymi kosmetykami.

Doskonale oczyszczają, pielęgnują i odżywiają skórę.

Rękodzieło relaksuje oraz rozwija kreatywność.