Mydlane Rewolucja Małgorzata Łata

Zawodowo…

Cześć! Ja mam na imię Gosia…

Jeśli borykasz się z nadmiarem kosmetyków i chcesz to zmienić, to świetnie trafiłaś. Zmiany są potrzebne każdemu, ale pamiętaj, że nikt od Ciebie nie wymaga wprowadzenia ich z dnia na dzień. Małymi kroczkami do celu. Jestem urodzoną minimalistyką, ale mocno wierzę w to, że i Tobie dzięki moim wskazówkom, uda się wprowadzić w życie minimalizm, tym samym upraszczając sobie życie. To właśnie dzięki ciągłemu upraszczaniu mam poczucie kontroli nad wszystkim, co tworzę i robię dla najbliższych.

Tym samym zapraszam Cię do mojego świata, w którym nauczę jak szybko, sprytnie i niskokosztowo wykonać kosmetyk w domowym zaciszu. U mnie żaden składnik się nie zmarnuje. Na ramach bloga regularnie dzielę się swoim doświadczeniem. Ponadto jestem autorką pierwszej w Polsce platformy z warsztatami online oraz  ebooków z przepisami na domowe kosmetyki. Jesteśmy dumna, gdyż przeciągu ostatnich pięciu lat z moich porad skorzystało już ponad 6000 osób.

Jeśli i Ty chcesz zacząć tworzyć własne kosmetyki, to zapraszam Cię na darmowe wyzwanie “Zrób swoje mydło”

A prywatnie?

Jestem żoną Mariusza, któremu zawdzięczam zdjęcia, filmy instruktażowe i całą oprawę graficzną wszystkich kosmetycznych publikacji oraz mamą kilkumiesięcznej Hani, która jest dla mnie całym światem. Ponadto prowadzę zupełnie normalne życie w stylu slowlife. Lubię jazdę rowerem, spacery po lesie, polską kuchnię i spontaniczne wypady za miasto. W wolnej chwili interesuję się nowinkami ze świata social media, marketingiem internetowym oraz nurtem less waste. Dlatego, aby w pełni móc korzystać z wszelkich dobrodziejstw, które dało mi życie, staram się maksymalnie upraszczać wszystkie codzienne czynności. W przeciwnym wypadku, nie starczyłoby mi czasu na poszerzanie kolejnych pasji.

51092585_2180054535390287_4666429787546320896_o