Darmowe materiały

darmowy mini kurs - mydło pomarańczowe

Zapisz się na darmowy kurs „Zrób swoje mydło!” i zacznij sama robić własne mydła. Po zapisie otrzymasz cykl maili, na podstawie których samodzielnie wykonasz mydło oliwkowe i pomarańczowe. Nie zabraknie w nich praktycznych wskazówek i ciekawostek.

Zapisz się i ściągnij etykiety na mydła do samodzielnego wydruku. Dzięki temu, że zostały one zaprojektowane specjalnie dla nas wyróżnisz się wśród z tłumu, ponieważ tylko u nas możesz ją nabyć. Używaj jej nie tylko jako banderola bezpośrednio na mydło, ale również jako owijka na pudełko.

Przepis na mydło lawendowe

Pobierz gotowy przepis na mydło lawendowe, które nie tylko czyści, ale również naturalnie pielęgnuje skórę. Przepis jest w formie ebooka, który prostym językiem przedstawia tajniki robienia własnych mydeł.

Przepis na gospodarcze mydlo kokosowe

Pobierz przepis na gospodarcze mydło kokosowe. Do czego ono służy? Jest idealne do zapierania plam, ale również jako składnik środków do sprzątania. Mając gospodarcze mydło kokosowe zminimalizujesz ilość chemii w swoim domu.

Darmowy fragment - jak zrobić mydło

Pobierz spis treści z fragmentem ebooka i zacznij sama tworzyć mydła. Z ebookiem „Jak zrobić mydło?” krok po kroku wykonasz swoje pierwsze mydło, a następnie nauczysz się jak tworzyć nowe mydła, w oparciu o własne oczekiwania.

Pobierz darmowy fragment ebooka i zrób sama domowe kosmetyki. Z ebookiem „Kosmetyki naturalne. Krok po kroku” wykonasz od podstaw mydło, krem, balsam, masło do ciała, peeling, sól do kąpieli, hydrolat, serum oraz świeczkę do masażu.

Z ebookiem „Szampon w kostce. Poradnik z przepisami” wykonasz swój własny szampon. Następnie w ramach eksperymentów na podstawie bonusowego materiału „Instrukcja robienia własnych receptur szamponów w kostce na miarę swoich potrzeb”, opracujesz recepturę, która będzie idealne dostosowana pod wymagania Twoich włosów.