Darmowe materiały

DARMOWY MINIKURS ROBIENIA MYDEŁ

Czy marzysz o zrobieniu własnego mydła? Ze mną będzie to proste! Zapisz się TUTAJ na darmowy minikurs „Zrób swoje mydło!”, na podstawie którego wykonasz mydło lawendowe. Otrzymasz ode mnie kilka maili, a w nich mnóstwo inspirujących porad, które przybliżą Cię do mydlanego świata.


KALENDARZ ZBIORU ZIÓŁ

Chciałabyś zacząć tworzyć mydła i mieć wpływ na skład? A może robisz już mydła, ale szukasz inspiracji na kolejne mydła w rytmie natury? Super! Zapisz się TUTAJ i pobierz „Kalendarz zbioru ziół„, który pomoże Ci tworzyć mydła przepełnione tym, co natura dała.


ETYKIETY NA MYDŁO

Zapisz się TUTAJ i ściągnij etykiety na mydła do samodzielnego wydruku. Dzięki temu, że zostały one zaprojektowane specjalnie dla nas wyróżnisz się wśród z tłumu, ponieważ tylko u nas możesz ją nabyć. Używaj jej nie tylko jako banderola bezpośrednio na mydło, ale również jako owijka na pudełko.


DARMOWE FRAGMENTY EBOOKÓW

Pobierz spis treści z fragmentem ebooka i zacznij sama tworzyć mydła. Z ebookiem „Jak zrobić mydło? Poradnik” krok po kroku wykonasz swoje pierwsze mydło, a następnie nauczysz się jak tworzyć nowe mydła, w oparciu o własne oczekiwania.

Odkryj tajniki tworzenia własnych mydeł w naszym ebooku „Jak zrobić mydło? Przepisy. Część I”. To idealna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z ręcznie robionymi mydełami. W naszym ebooku znajdziesz proste i przystępne przepisy, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat mydlarstwa.

W części II naszego ebooka „Jak zrobić Mydło? przepisy” odnajdziesz kolejną porcję inspirujących przepisów na ręcznie robione mydła. Kontynuuj swoją mydlarską podróż, odkrywając nowe, ekscytujące możliwości kreacji własnych mydeł.

Ebook „Mydła na problemy skórne” to obszerny poradnik zawierający niezbędne informacje o tym jak samodzielnie wykonać mydło mające wspomóc leczenie dolegliwości skórnych jak alergia, AZS, ŁZS, łuszczyca, egzema, naczynka, trądzik, suchość czy podrażnienia.

Pobierz darmowy fragment ebooka i zrób sama domowe kosmetyki. Z ebookiem „Kosmetyki naturalne. Krok po kroku. Część I” wykonasz od podstaw mydło, krem, balsam, masło do ciała, peeling, sól do kąpieli, hydrolat, serum oraz świeczkę do masażu.

W ebooku „Kosmetyki naturalne. Krok po kroku. częśćII” znajdziesz kolejne łatwe do zrozumienia przepisy oraz kroki, które poprowadzą Cię przez proces tworzenia zdrowych, pielęgnujących produktów. Rozpocznij tworzenie kosmetyków, które nie tylko poprawią wygląd skóry, ale także pozwolą Ci uniknąć sztucznych substancji i konserwantów.”

Z ebookiem „Szampon w kostce. Poradnik z przepisami” wykonasz swój własny szampon. Następnie w ramach eksperymentów na podstawie bonusowego materiału „Instrukcja robienia własnych receptur szamponów w kostce na miarę swoich potrzeb”, opracujesz recepturę, która będzie idealne dostosowana pod wymagania Twoich włosów.