Wpisz swoje słowo kluczowe

Współpraca

Współpracę oferujemy na kilku płaszczyznach zaczynając od oferty dla firm (sprzedaż produktów do sklepów, prezenty dla pracowników), poprzez gościnne wpisy blogowe, kończąc na fotografii produktowej.

Przejdź poniżej, aby zapoznać się ze szczegółami współpracy.

OFERTA DLA FIRM


W naszej ofercie hurtowej odnajdziesz naturalne mydła oraz tabliczki woskowe. Wszystkie wykonane ręcznie z najwyższą starannością. Pełne pasji i serca. Zapraszamy do współpracy nie tylko sklepy internetowe i stacjonarne, drogerie, butiki, ale również obiekty SPA ceniące rzemieślnicze produkty. Jeśli chcesz zacząć z nami współpracę napisz na kontakt@mydlanerewolucje.pl.

WSPÓŁPRACA Z BLOGIEM


Mydlane Rewolucje to nie tylko sklep internetowy, ale przede wszystkim kreatywny blog. Tematyka bloga kręci się wokół ręcznie wykonanych, naturalnych kosmetyków, wzbogaconych sprytnymi wskazówkami jak uprościć sobie codzienne życie w połączeniu z pozytywną energią.

Pisząc własne treści zależy mi na dotarciu do kobiet, które:

 • cenią sobie kosmetyki wykonane w domowym zaciszu
 • doceniają naturę, minimalizm i prostotę
 • lubią obdarowywać swoich najbliższych drobiazgami
 • znajdują szczęście w małych czynnościach
 • doceniają ręcznie wykonane produkty
 • chcą rozwijać swoje pasje

Jeśli masz podobne wartości to dobrze trafiłaś!

Jestem otwarta na różne formy ciekawej wzajemnej współpracy, które pasują do moich wartości oraz zainteresowań jego Czytelniczek:

 1. Recenzja produktów – udostępnię warsztaty online bądź ebooki w zamian za recenzję na swoim blogu oraz kanałach Social Media
 2. Wpisy gościnne – wzajemne artykuły na blogach o tematyce ręcznie robionych kosmetyków, rękodzieła, kulisów biznesu online oraz życia w duchu less waste
 3. Wywiady – chętnie sama udzielę wywiadu, bądź zaproszę przedsiębiorcze osoby, które mają zainteresowania zbliżone do tematów poruszanych na blogu

Jeśli masz pomysł na wspólną współpracę napisz na kontakt@mydlanerewolucje.pl.

Stwórzmy razem coś fajnego!

ZDJĘCIA PRODUKTOWE


Pamiętam czasy, kiedy byłam typową Gosią-Samosią. Baaa… aż ciężko uwierzyć, ale byłam nawet księgową we własnej firmie. Niemal 3 lata borykałam się sama z wszystkimi firmowymi obowiązkami, aż zrozumiałam, że nie tędy droga… nie da się robić wszystkiego i robić to dobrze. Poświęcając się jednej gałęzi biznesu, po prostu zaniedbywałam drugą. I tak w kółko. Rozwiązanie było dla mnie jedno. Przeanalizować co mnie rozwija i chcę robić samodzielnie, a co mnie blokuje i chcę z tego zrezygnować, oddelegowując to osobom, które się na tym znają. 

Jednym z zadań, z których nie chciałam rezygnować, były sesje fotograficzne produktów, które tworzę. Od zawsze sesje te były dla mnie totalną odskocznią od codziennych obowiązków. Ja robię aranżację, a resztą zajmuje się mój mąż, który jest odpowiedzialny za wszelkie sprawy techniczne związane z fotografią. I tak działamy od kilku lat. Zgrany zespół. Wszystkie zdjęcia będące na stronie internetowej oraz kanałach Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest) są naszego autorstwa. W między czasie zaopatrzyliśmy się w profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie. Do zdjęć używamy naturalnych faktur tła i innych przedmiotów, które pokazują przedmiot w określonym kontekście. Wykorzystując nasze doświadczenie postanowiliśmy, że wprowadzimy do naszej oferty „Zdjęcia produktowe”, dedykowane przede wszystkim rękodzielnikom oraz maleńkim biznesom.

Podsumowując, jeśli:

 • tworzysz sama produkty
 • nie masz czasu na robienie zdjęć
 • robisz zdjęcia, ale chcesz skończyć ze swoim „samosiostwem”
 • podoba Ci się styl naszych fotografii
 • potrzebujesz pomocy w przygotowywaniu banku zdjęć

Zleć sesje zdjęciowe nam, a Ty zajmij się pozostałymi zadaniami związanymi z rozwojem Twojego biznesu. A do każdego zdjęcia dodamy od siebie wiele serca i pasji…

PREZENTY FIRMOWE


Jeśli chcesz obdarować swoich pracowników, bądź współpracowników „czymś” wyjątkowym, to świetnie trafiłaś. Przygotujemy zestawy podarunkowe z ręcznie wykonanymi produktami, według Twoich wytycznych i dostarczymy pod wskazany adres. W ofercie mamy również kreatywne zestawy, w skład których wchodzą mydła oraz materiały edukacyjne, na podstawie których osoba obdarowana sama wykona mydło.

1_duże_mydło_1_tabliczka

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE


  Jeśli masz pytania napisz wiadomość przez poniższy formularz bądź na maila kontakt@mydlanerewolucje.pl

  IMIĘ*

  MAIL*

  WIADOMOŚĆ

  [wpcaptcha]

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych w witrynie."]