Subskrypcja zestawów DIY

Subskrypcja zestawów DIY

Subskrypcja zestawów DIY (Do It Yourself, czyli zrób to sam) polega na regularnym wysyłaniu do klienta zestawów z materiałami oraz instrukcjami do samodzielnego wykonania różnych projektów DIY. W przypadku naszego sklepu są to zestawy do robienia mydeł sodowych.

Dla kogo jest subskrypcja zestawów?

Subskrypcja zestawów DIY jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią kreatywne projekty. Pozwala również na odkrywanie nowych dziedzin rękodzieła i poznawanie nowych technik, co może być inspirujące i satysfakcjonujące.

Zalety subskrypcji DIY

Subskrypcja zestawów DIY posiada wiele zalet, oto kilka z nich:

  1. Łatwość i wygoda – nie musisz szukać i kupować poszczególnych składników w kilku sklepach oraz martwić o to, czy posiadasz odpowiednie narzędzia
  2. Kreatywność – otrzymywanie regularnych zestawów DIY zainspiruje Cię i zachęci do wykonywania coraz bardziej kreatywnych mydeł
  3. Ekonomia – wartość zakupionych produktów w ramach subskrypcji jest niższa niż w przypadku zakupienia ich osobno (oszczędzasz ok. 150 zł, 300 zł lub 600 zł w zależności od wybranego wariantu)
  4. Edukacja – zdobywasz nowe umiejętności, uczysz się różnych technik robienia mydeł
  5. Satysfakcja – robienie własnych mydeł daje poczucie osiągnięcia czegoś wartościowego i unikatowego

Co zawiera subskrypcja zestawów?

Zestawy są starannie zaprojektowane i skomponowane w taki sposób, aby umożliwić łatwe i przyjemne wykonanie projektu bez konieczności poszukiwania skomplikowanych narzędzi. Zawierają niezbędne składniki do zrobienia mydła w domu (oprócz tych, które pewnie masz w domu np. oliwę z oliwek) oraz instrukcję, na podstawie której wykonasz mydło.

Jakie są rodzaje subskrypcji zestawów DIY?

W ramach subskrypcji jest ponad 30 rodzajów zestawów do zrobienia mydeł i zestawy te są wysyłane losowo, tak, aby co miesiąc zrobić Ci niespodziankę. Na początku zestawy zawierają proste instrukcje i podstawowe składniki, które pozwalają na wykonanie swojego mydła. Z każdym kolejnym zestawem będzie nieco trudniej, tak, abyś mogła doskonalić swoje nowe umiejętności.