Przepisy na kosmetyki (ebooki)

Przepisy na kosmetyki (ebooki) Mydlane Rewolucje

Pasja do tworzenia kosmetyków DIY i życie w stylu zero-waste towarzyszy nam od wielu lat. Chęć dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem zaowocowała powstaniem e-booków o kosmetykach naturalnych. Celem e-booków Mydlane Rewolucje jest zarażenie Cię pasją do tworzenia własnych kosmetyków i zachęcenie do eksperymentowania, biorąc w ręce to, co nas otacza. Życie minimalisty pozwala dostrzec piękno w tym, co jest proste, a właśnie takie są receptury na własne domowe kosmetyki, które jednocześnie wykazują silne właściwości poprawiające kondycję i stan skóry, a także mogą być pięknym dziełem Twoich rąk, formą terapii i rytuału. Publikacje mają zachęcić Cię do doświadczania piękna otaczającej nas natury. Modyfikowania receptur dopasowując je do własnych oczekiwań i impulsem do dalszych poszukiwań i doświadczeń.

Przepisy na kosmetyki domowej roboty

Proste przepisy na kosmetyki domowej roboty zebrane w formie e-booków to doskonały sposób, aby łatwo przyswoić potrzebną wiedzą i zacząć wyrabiać własne kosmetyki naturalne DIY. Do tej pory ukazały się:

  • e-booki z przepisami na mydło w kostce domowej roboty, np. kobiece mydło różane, aromatyczne mydło cynamonowe, oczyszczające mydło węglowe czy ekologiczne mydło zero-waste,
  • e-booki z przepisami na szampony w kostce dopasowane do potrzeb włosów cienkich, farbowanych, zniszczonych, wypadających itd.,
  • e-booki o kosmetykach naturalnych, które stanowią nasze bestsellerowe kompendium wiedzy o składach, procesie tworzenia kosmetyków domowej roboty i wskazówki tworzenia kosmetyków, które pozwolą rozpocząć przygodę z kosmetykami naturalnymi.

Pobierz Ebook PDF z przepisami na kosmetyki naturalne

Skład kosmetyków codziennego użytku, takich jak mydło w kostce czy szampon do włosów, ma duże znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu. Nasze ebooki zostały przemyślane w taki sposób, aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez mydlany świat i zachęć do tworzenia własnych kosmetyków domowej roboty. Przepisy na kosmetyki wydane w formie ebooków są zapisane w formacie PDF, dzięki czemu łatwo otworzysz je na każdym urządzeniu. Przykładowo możesz przeczytać książkę na tablecie, kupić składniki z listą otworzoną w telefonie, a korzystać z przepisu otwartego na laptopie. Przepisy na kosmetyki domowej roboty z naszych ebooków są napisane łatwym językiem, więc nie będziesz miała żadnego problemu, aby wykonać swoje kosmetyki domowej roboty. Ponadto zawierają tylko niezbędne informacje i zdjęcia, co sprawia, że stanowią pigułkę wiedzy, której nie musisz uzupełniać, szukając brakujących informacji na forach. Ebooki są też częścią teoretyczną prowadzonych przeze mnie mydlanych kursów, jakimi są warsztaty kosmetyczne online.